Opinie o Nas

Blog

Kule do kąpieli CBDmed – jako jeden ze sposobów na relaksującą kąpiel

31.05.2023
Kule do kąpieli CBDmed – jako jeden ze sposobów na relaksującą kąpiel

Relaksująca kąpiel to świetny pomysł, aby zadbać o swoje ciało, ale również umysł. Dlatego warto poświęcić sobie na nią chwilę czasu, zwłaszcza jeśli doświadczamy dużo stresu, czy negatywnych emocji. Istnieje wiele sposobów, aby taką kąpiel sobie umilić. Jeden z nich to kule do kąpieli, które są coraz bardziej popularnym dodatkiem zapewniającym relaks. Wśród nich szczególnie wyróżniają się te z dodatkiem CBD, gdyż oczarowują one zapachem, a nawet posiadają liczne właściwości zdrowotne. Dzięki temu kąpiel staje się prawdziwym rytuałem relaksu i pielęgnacji dla ciała i umysłu. W tym artykule przedstawimy również wiele innych pomysłów, które warto wykorzystać, aby cieszyć się relaksującą kąpielą.

1. Zapal świece

Wbrew pozorom świece mają więcej zalet niż może się wydawać. Dzięki temu, że nadają wyjątkowy klimat, są świetnym dodatkiem, który pomaga odprężyć umysł. Jednak podczas wyboru świec koniecznie zwróć uwagę, z czego została ona wykonana. Bowiem niektóre z nich szczególnie parafinowe są szkodliwe dla zdrowia. Mimo że zazwyczyaj przyciągają one niższą ceną i łatwą dostępność, to zdecydowanie odradzamy ich wybór. Zamiast tego można postawić na świece wykonane wyłącznie z naturalnych składników bez wspomnianej wcześniej parafiny oraz substancji ropopochodnych. My rekomendujemy świece konopne, gdyż nie tylko pomogą się zrelaksować, ale także mają właściwości zdrowotne, o czym możesz dowiedzieć się więcej w naszym artykule- Co wyróżnia świece konopne?.

2. Dodaj kule do kąpieli CBDmed

Kule do kąpieli CBD w swoim składzie zawierają naturalne składniki takie jak: olej z nasion konopi siewnych, ekstrakt z liści Cannabis Sativa oraz olej kokosowy. Dzięki temu są one świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają suchą skórę, gdyż posiadają właściwości nawilżające. Dodatkowo wytwarzają musujące bąbelki, które masują skórę, a codzienną kąpiel zamieniają w domowe spa.

3. Przygotuj playlistę z ulubioną muzyką

Ulubiona muzyka to świetny sposób, aby oderwać swoje myśli od codziennnych spraw. Polecamy jednak wybrać tylko te utwory, które kojarzą się z przyjemnymi wspomnieniami. W innym wypadku efekt może być odwrotny od zamierzonego.

4. Zabierz ze sobą swój ulubiony napój

Niezależnie od tego, czy będzie to szklanka wody, a może kieliszek wina warto taki napój przygotować sobie z wyprzedzeniem. Szczególnie jeśli preferujesz gorące kąpiele, gdyż po pewnym czasie może być Ci duszno, a więc łyk wody okaże się zbawienny.

Reasumując, jest wiele sposobów na przyjemną i relaksującą kąpiel. Mogą to być kule do kąpieli CBD, ale również książka, kieliszek wina, czy po prostu muzyka. Pamiętaj, że czasem warto poświęcić sobie nieco więcej czasu na relaks i odpoczynek, a tym sposobem zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

  Proszę podać nazwisko lub nazwę firmy
  oraz adres e-mail, na który prześlemy
  naszą ofertę hurtową.

  Nazwisko / Firma

  NIP

  Nr telefonu

  Adres E-mail