Opinie o Nas

Jakość

Jakość

Każda partia suszu Cannabis Sativa L. pochodzi tylko od polskich sprawdzonych producentów.
Oprócz badań, które dostarczają nam plantatorzy, sami dodatkowo weryfikujemy skład suszu w niezależnych zewnętrznych polskich laboratoriach, aby mieć 100% pewność co do jego wysokiej jakości.

Przy wyborze surowca kierujemy się nie tylko wysoką zawartością fitozwiązków oraz flawonoidów. Stosowany przez nas olej z nasion Cannabis Sativa L., pochodzi od polskich producentów, jest wolny od GMO i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty pozwalające na jego bezpieczne stosowanie w produktach spożywczych. Laboratorium Firmy CannLAB zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o produkcji oleju konopnego o wysokiej jakości. Nasza produkcja zgodna jest z najwyższymi standardami tj. z HACCP, GHP i GMP.

Każda wyprodukowana partia gotowego produktu jest oceniana w zewnętrznych polskich laboratoriach pod względem bezpieczeństwa mikrobiologicznego, obecności metali ciężkich jak i zawartości WWA, ponieważ jakość produktu i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Gotowy produkt jest konfekcjonowany, pakowany oraz magazynowany na terenie naszego przedsiębiorstwa, co pozwala nam na kontrolę produktu począwszy od suszu aż do odbiorcy docelowego.