Opinie o Nas

Jakość

Jakość

Każda partia suszu Cannabis Sativa L. pochodzi tylko od polskich sprawdzonych producentów.
Oprócz badań, które dostarczają nam plantatorzy, sami dodatkowo weryfikujemy skład suszu w niezależnych zewnętrznych polskich laboratoriach, aby mieć 100% pewność co do jego wysokiej jakości.

Przy wyborze surowca kierujemy się nie tylko wysoką zawartością fitozwiązków oraz flawonoidów. Stosowany przez nas olej z nasion Cannabis Sativa L., pochodzi od polskich producentów, jest wolny od GMO i posiada wszelkie niezbędne certyfikaty pozwalające na jego bezpieczne stosowanie w produktach spożywczych. Laboratorium Firmy CannLAB zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o produkcji oleju konopnego o wysokiej jakości. Nasza produkcja zgodna jest z najwyższymi standardami tj. z HACCP, GHP i GMP.

Każda wyprodukowana partia gotowego produktu jest oceniana w zewnętrznych polskich laboratoriach pod względem bezpieczeństwa mikrobiologicznego, obecności metali ciężkich jak i zawartości WWA, ponieważ jakość produktu i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Gotowy produkt jest konfekcjonowany, pakowany oraz magazynowany na terenie naszego przedsiębiorstwa, co pozwala nam na kontrolę produktu począwszy od suszu aż do odbiorcy docelowego.

  Proszę podać nazwisko lub nazwę firmy
  oraz adres e-mail, na który prześlemy
  naszą ofertę hurtową.

  Nazwisko / Firma

  NIP

  Nr telefonu

  Adres E-mail