Opinie o Nas

Atesty i certyfikaty produktów konopnych

Rolnictwo UE

Produkcja ekologiczna oznacza stosowanie metody produkcji zgodnej z zasadami określonymi w ROZPORZĄDZENIU PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2018/848 z dnia 30 maja 2018 r. w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych i uchylające rozporządzenie Rady (WE) nr 834/2007.

Rolnictwo UE

Produkt Polski

Producent żywności, który wytwarza ją w kraju i w oparciu o polskie surowce (ew. jest producentem produktów rolnych jak np. jabłka, jaja) może wykorzystywać oznaczenie „Produkt polski”, którego wzór został określony rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Produkt polski
 • Produkt organiczny

  Produkt organiczny to artykuł spożywczy lub produkt rolniczy, który został wyprodukowany zgodnie z wytycznymi rolnictwa ekologicznego, bez użycia sztucznych pestycydów, herbicydów i nawozów chemicznych.

 • Produkt Naturalny w 100%

  Produkt naturalny w 100% oznacza, że jego składniki pochodzą w całości z natury, bez żadnych sztucznych dodatków, substancji chemicznych ani sztucznych konserwantów, co sprawia, że jest bardziej naturalny i nieprzetworzony.

 • Bez ulepszaczy

  Produkt bez ulepszaczy to taki, który nie zawiera żadnych dodatków ani modyfikatorów smaku, barwy czy konsystencji, pozostając w swojej naturalnej formie.

 • Dla wegan

  Produkt dla wegan to produkt, który nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i jest odpowiedni dla osób praktykujących weganizm.

 • Wolne od GMO

  Produkt wolny od GMO (organizmów modyfikowanych genetycznie) to taki, którego składniki nie zostały zmodyfikowane genetycznie, co oznacza, że nie zawiera organizmów zmodyfikowanych w laboratorium.

 • Bez glutenu

  Produkt bez glutenu to artykuł spożywczy, który nie zawiera glutenu, białka występującego w niektórych zbóż, takich jak pszenica, jęczmień czy żyto, co jest ważne dla osób cierpiących na nietolerancję glutenu lub celiakię.

 • Testowane laboratoryjnie

  Produkt testowany laboratoryjnie to taki, który przeszedł specjalistyczne badania i testy w laboratoriach w celu potwierdzenia jego jakości, bezpieczeństwa i zgodności z określonymi standardami.

Olejek do ciała CBDmed (250mg CBD) 1

Olejek do ciała CBDmed (250mg CBD) 2

Olejek do ciała CBDmed (250mg CBD) 3

Olejek do ciała CBDmed (250mg CBD) 4

Olejek do ciała CBDmed (250mg CBD) 5

Olejek do ciała CBDmed (250mg CBD) 6

  Proszę podać nazwisko lub nazwę firmy
  oraz adres e-mail, na który prześlemy
  naszą ofertę hurtową.

  Nazwisko / Firma

  NIP

  Nr telefonu

  Adres E-mail