Opinie o Nas

Blog

Domowe SPA z olejkami CBDmed

18.12.2020
Domowe SPA z olejkami CBDmed

Jeśli myślicie o odprężeniu i wypoczynku to idealnym pomysłem jest domowe SPA z olejkami CBDmed. Naturalne olejki CBDmed to produkty wegańskie przygotowane na bazie oleju z nasion Cannabis Sativa oraz ekstraktu z liści i łodyg Cannabis Sativa uzyskiwanych na drodze ekstrakcji CO2, to wyjątkowa kompozycja drogocennych składników wzbogacona w witaminę E, oraz makadamia, awokado czy także olej z nasion róży i arbuza. 

Do pielęgnacji twarzy i ciała

Oprócz samej możliwości bezpośredniego stosowania na skórę, olejki CBDmed wspaniale nadają się jako dodatek do ulubionego kremu do twarzy czy balsamu do ciała. Olejki mogą także służyć jako baza do makijażu z użyciem pudrów mineralnych.

Do oczyszczania twarzy

Olejek może służyć nie tylko do pielęgnacji, ale także oczyszczania metodą OCM (Oil Cleansing Method), w tym celu należy nałożyć niewielką ilość olejku na sucha lub zwilżona skórę twarzy i masować kilka minut, po czym wystarczy zetrzeć delikatnie ściereczką lub ręcznikiem.

Do brody

Coś specjalnie dla panów – chociaż sam olejek wspaniale pielęgnuje skórę twarzy, warto tez zwrócić uwagę na pielęgnacje brody, w tym celu należy na umytą brodę i wąsy nałożyć niewielką ilość niewielką ilość olejku uprzednio roztartego w dłoniach i delikatnie wmasować od nasady włosów.

Do włosów na trzy sposoby

Olejowanie – niewielką ilość oleju należy rozprowadzić na całych włosach, zaczynając od końcówek, aż do włosów u nasady, następnie należy pozostawić olej na około 30 minut i spłukać najpierw przy użyciu wody, a następnie stosując do umycia włosów zamiast szamponu – maskę lub odżywkę, procedurę tą powinno się stosować nie częściej niż jeden raz w tygodniu. Aby poprawić kondycję włosów olej można także stosować na skórę głowy – w tym celu należy wmasować niewielką ilość olejku w skórę głowy, pozostawić na 30 minut po czym umyć włosy i dokładnie spłukać. Bardzo dobre efekty, zwłaszcza w przypadku włosów długich, przynosi nakładanie niewielkie ilości olejku roztartego uprzednio w dłoniach na same końce; dla uzyskania efektu ważne jest by zrobić to równomiernie na wszystkich włosach i starannie rozprowadzić; w zależności od rodzaju i kondycji włosów olejek można pozostawić, lub spłukać po jakimś czasie.

Pielęgnacja dłoni

W przypadku stosowania zabiegów powyżej warto pozostawić olej na dłoniach i starannie wmasować go w skórki i paznokcie, ponieważ skład oleju sprawia, że skóra dłoni będzie nawilżona i miękka.

Do kąpieli

Trudno wyobrazić sobie domowe SPA bez relaksującej kąpieli, olejki CBDmed także wspaniale się do tego nadają, w tym celu należy dodać do wanny kilka kropli olejku, który wcześniej możemy dodatkowo zmieszać z ulubionym olejkiem eterycznym.

  Proszę podać nazwisko lub nazwę firmy
  oraz adres e-mail, na który prześlemy
  naszą ofertę hurtową.

  Nazwisko / Firma

  NIP

  Nr telefonu

  Adres E-mail